Polityka prywatności

Polityka prywatności

Szanowni Państwo,

dbając o najwyższą jakość i rzetelność naszej firmy poniżej przedstawiamy politykę prywatności strony www.NazwaDomen.pl.

Korzystając ze strony www.NazwaDomen.pl akceptują Państwo zasady polityki prywatności. Firma OFFNET zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w polityce prywatności w dowolnym czasie, ale zobowiązuje się do aktualizacji owych zmian na stronie internetowej.

Strona umożliwia skontaktowanie się z firmą OFFNET poprzez wypełnienie formularza kontaktowego, który wymaga podania danych osobowych. Dane te są używane przez firmę OFFNET do kontaktu z osobą przesyłającą formularz w celu odpowiedzi na zapytanie.

Firma OFFNET zobowiązuje się do nie sprzedawania danych osobowych swoich Klientów i potencjalnych Klientów innym podmiotom bez zgody wyżej wymienionych, chyba, że będzie wymagało tego obowiązujące prawo. Dane osobowe użytkowników traktowane są przez firmę OFFNET jako dane poufne.

Aby umożliwić Państwu rejestrację i zakup domen na stronie internetowej nazwadomen.pl został zaimplementowany system registraza domen.
Registrarem jest firma: Consulting Service Sp. z o.o., ul. Domaniewska 35A lok.1B, 02-672 Warszawa. NIP 5213652580, Regon 146792077. jest to podmiot, który pośredniczy w zakupach domen i certyfikatów SSL. 
Polską organizacją zażądzającą domenami jest NASK - Państwowy Instytut Badawczy, ul. Kolska 12, 01-045 Warszawa, NIP: 521-04-17-157, Regon: 010464542, KRS: 0000012938, aby zarejestrować domenę Państwa dane za pośrednictwem registraza przekazywane są do NASK. Regulamin NASK.

Dane osobowe podawane poprzez formularz kontaktowy są chronione zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. nr 133 poz. 883)

Firma OFFNET dokłada wszelkich starań, aby zapewnić bezpieczeństwo danych osobowych. Strona www.NazwaDomen.pl została przygotowana w oparciu o technologie, które służą minimalizowaniu ryzyka przechwycenia danych osobowych przez osoby trzecie.

Podczas przeglądania strony, pobierane są dane, które nie identyfikują danych osobowych użytkownika, ale tzw. dane techniczne na przykład: adres IP, informacje dotyczące rodzaju przeglądarki internetowej, systemu operacyjnego, czy dostawcy Internetu. Dane te wykorzystywane są do tworzenia statystyk np. określenia statystyk odsłon z rozróżnieniem na miejsce zamieszkania czy używanie przeglądarki internetowej. Dane te są danymi całkowicie niezwiązanymi z danymi przesyłanymi poprzez formularz kontaktowy.