Polityka prywatności

Szanowni Państwo,

dbając o najwyższą jakość i rzetelność naszej firmy poniżej przedstawiamy politykę prywatności strony www.NazwaDomen.pl.

Korzystając ze strony www.NazwaDomen.pl akceptują Państwo zasady polityki prywatności. Firma OFFNET zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w polityce prywatności w dowolnym czasie, ale zobowiązuje się do aktualizacji owych zmian na stronie internetowej.

Strona umożliwia skontaktowanie się z firmą OFFNET poprzez wypełnienie formularza kontaktowego, który wymaga podania danych osobowych. Dane te są używane przez firmę OFFNET do kontaktu z osobą przesyłającą formularz w celu odpowiedzi na zapytanie.

Firma OFFNET zobowiązuje się do nie przekazywania, nie sprzedawania i nie użyczania danych osobowych swoich Klientów i potencjalnych Klientów innym podmiotom bez zgody wyżej wymienionych, chyba, że będzie wymagało tego obowiązujące prawo. Dane osobowe użytkowników traktowane są przez firmę OFFNET jako dane poufne.

Dane osobowe podawane poprzez formularz kontaktowy są chronione zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. nr 133 poz. 883)

Firma OFFNET dokłada wszelkich starań, aby zapewnić bezpieczeństwo danych osobowych. Strona www.NazwaDomen.pl została przygotowana w oparciu o technologie, które służą minimalizowaniu ryzyka przechwycenia danych osobowych przez osoby trzecie.

Podczas przeglądania strony, pobierane są dane, które nie identyfikują danych osobowych użytkownika, ale tzw. dane techniczne na przykład: adres IP, informacje dotyczące rodzaju przeglądarki internetowej, systemu operacyjnego, czy dostawcy Internetu. Dane te wykorzystywane są do tworzenia statystyk  np. określenia statystyk odsłon z rozróżnieniem na miejsce zamieszkania czy używanie przeglądarki internetowej. Dane te są danymi całkowicie niezwiązanymi z danymi przesyłanymi poprzez formularz kontaktowy.